Kontakt


Gunilla Wahlberg Åberg
Ordförande
gunilla.w.aberg@seniornetnacka.se
0709-841 936


Angela Berglund
Kursadministratör, medlemssekreterare
angela.berglund@seniornetnacka.se
070-526 38 81

Sten Grack
Kursledare och IT-hjälp
sten.grack@seniornetnacka.se
070-783 15 76

Tomas Klason
Vice ordförande, kassör, webbansvarig, kursledare och IT-hjälp
tomas.klason@seniornetnacka.se
0708-273 408

Jeanette Ahlandsberg
Ledamot
jeanette.ahlandsberg@seniornetnacka.se
0704-832192


László Mocsáry
Ledamot, kursledare och IT-hjälp
laszlo.mocsary@seniornetnacka.se
070-670 18 25


Nannette Büsgen
Suppleant, sekreterare, facebookansvarig
nannette.busgen@seniornetnacka.se
072-443 28 28


Torsten Andersson
IT-hjälp

torsten@seniornetnacka.se
08-717 74 17

Lars Tornerhielm
IT-hjälp

lars.tornerhielm@seniornetnacka.se
0736-400418

Pia Nordin
IT-hjälp
pia.nordin@seniornetnacka.se
0707-287806