Kontakt

Gunilla Wahlberg Åberg Ordförande
E-post: gunilla.w.aberg@seniornetnacka.se
Telefon: 0709-841 936
Peter Inser Vice ordförande och kursledare. Datorhjälp Nacka Forum och biblioteket i Orminge
E-post: peter.inser@seniornetnacka.se
Telefon: 070-828 26 96
Angela Berglund Kursadministratör och styrelseledamot i SeniorNet Sweden
E-post: angela.berglund@seniornetnacka.se
Telefon: 070-5263881
Sten Grack Ledamot, kursledare. Datorhjälp Nacka Forum och Älta C (OX40, Oxelvägen 40, ingång från gaveln)
E-post: sten.grack@seniornetnacka.se
Telefon: 070-783 1576
Karin Ohlsson Kassör, webbansvarig och kursledare. Släktforskning
E-post: karin.ohlsson@seniornetnacka.se
Telefon: 08-466 98 81
Tomas Klason Sekreterare. Datorhjälp i biblioteket, Saltsjöbaden. Kursledare E-post: tomas.klason@seniornetnacka.se
Telefon: 0708-273 408
Lars Adrian Ledamot. Datorhjälp biblioteket i Dieselverkstaden och kursledare
E-post: lars.adrian@seniornetnacka.se
Telefon: 0761-62 31 15
László Mocsáry Ersättare i styrelsen, Kursledare E-post: laszlo.mocsary@seniornetnacka.se
Telefon: 070-670 18 25
  Karin Hagman Kursledare släktforskning. E-post: karin.hagman@seniornetnacka.se
Telefon: 073-659 21 62
Torsten Andersson
Datorhjälp Nacka Forum och biblioteket i Fisksätra
E-post: torsten@seniornetnacka.se
Telefon: 08-717 74 17

 

Top